Voetbal Vandaag – Livescore Voetbaluitslagen

België - First Division A
12:30Club Brugge-Anderlecht
15:00Gent-Antwerp
17:30Union Saint-Gilloise-Standard Liège
18:15AS Eupen-Cercle Brugge
Duitsland - Bundesliga
14:30Eintracht Frankfurt-Wolfsburg
16:30Borussia Dortmund-Hoffenheim
18:30Augsburg-Freiburg
Engeland - Premier League
13:30Wolverhampton Wanderers-Sheffield United
Nederland - Eredivisie
11:15Excelsior-Vitesse
13:30Almere City-Feyenoord
13:30Twente-Go Ahead Eagles
15:45AZ-Ajax
19:00Volendam-Heerenveen
België - First Division B
12:30Beerschot-RFC Seraing
15:00KRC Genk II-Lommel
18:15Francs Borains-Zulte-Waregem
Albanië - Superliga
12:30Egnatia Rrogozhinë-Teuta Durrës
12:30Kukësi-Erzeni Shijak
16:00Skënderbeu Korçë-Partizani Tirana
Azerbeidzjan - Premyer Liqa
12:30Araz Naxçıvan-Zira
15:00Qarabag-Sumqayit
Bosnië Herzegovina - Premijer Liga
12:00Tuzla City-Posušje
12:00Siroki Brijeg-Željezničar
14:00Zrinjski-Igman Konjic
Bulgarije - Second League
10:00Marek-Belasitsa
12:00Sportist Svoge-Septemvri Sofia
Bulgarije - First League
12:30Lokomotiv Sofia 1929-Krumovgrad
14:45CSKA 1948 Sofia-Slavia Sofia
Cyprus - 1. Division
14:00Anorthosis-APOEL
17:00Aris Limassol-Omonia Nicosia
17:00Pafos-AEK Larnaca
Denemarken - Superliga
13:00Hvidovre-Viborg
13:00Vejle-Silkeborg
15:00OB-Brøndby
17:00AGF-Midtjylland
Denemarken - 1st Division
14:00Hobro-Fredericia
Duitsland - 2. Bundesliga
12:30Hamburg-Elversberg
12:30Fortuna Dusseldorf-Hansa Rostock
12:30Greuther Fürth-Nürnberg
Duitsland - Regionalliga
12:00Viktoria Berlin-ZFC Meuselwitz
12:00Chemnitzer FC-Chemie Leipzig
13:00Eintracht Norderstedt-Bremer SV
13:00Havelse-Eimsbütteler TV
13:00Rot-Weiß Oberhausen-Fortuna Düsseldorf II
14:00Spelle-Venhaus-Drochtersen / Assel
Duitsland - Oberliga
09:45HEBC-Sasel
11:00Makkabi-RSV Eintracht
12:00Hemelingen-ESC Geestemünde
12:30Einheit Wernigerode-Union Sandersdorf
12:30Einheit Rudolstadt-Arnstadt
12:30Budissa Bautzen-Magdeburg II
CancelledStaaken-CFC Hertha
12:30Eintracht Mahlsdorf-Tennis Borussia
12:30Tasmania Berlin-Lichtenberg
12:30Hertha Zehlendorf-Union Fürstenwalde
12:30Neustrelitz-Rostocker FC
12:30Optik Rathenow-Sparta Lichtenberg
12:30Plauen-Auerbach
13:00Vorsfelde-Atlas Delmenhorst
13:00Halstenbek-Rellingen-Union Tornesch
13:00Bersenbrück-Blau Weiß Bornreihe
13:00Heeslinger SC-Lupo-Martini
13:00ASC Dortmund-Wattenscheid 09
13:00Borussia Hildesheim-Ramlingen / Ehlershausen
13:00Germania Egestorf-Eintracht Celle
13:00ETSV Hamburg-Harksheide
13:00Rugenbergen-Paloma
13:00Niendorfer TSV-Dassendorf
13:00Lübeck II-Heider SV
14:00Eintracht Rheine-Sportfreunde Lotte
14:00Gievenbeck-Sprockhövel
14:00Vreden-Erkenschwick
14:00Westfalia Rhynern-Ennepetal
CancelledBCV Glesch / Paffendorf-Porz
14:00Borussia Freialdenhoven-Hürth
14:00Bonner SC-Germania Teveren
14:00Hennef 05-Blau-Weiß Königsdorf
14:00Schwarz-Weiß Essen-Sonsbeck
14:00SF Baumberg-SF Hamborn
14:00Homberg-TVD Velbert
14:00VfL Oldenburg-Arminia Hannover
CancelledSchonnebeck-Straelen
14:00Germania Ratingen-Hilden
14:00Union Frintrop-Meerbusch
14:00Victoria Clarholz-Schermbeck
14:00Bergisch Gladbach-Siegburger SV
14:00Komet Arsten-Aumund-Vegesack
14:00Leher TS-Brinkumer SV
14:15Frechen-Vichttal
14:15Bonn-Endenich-Eintracht Hohkeppel
14:15Union Schafhausen-Fortuna Köln II
14:30Finnentrop / Bamenohl-Sportfreunde Siegen
14:30Büderich-Kleve
14:30Mülheimer-Union Nettetal
14:30Inter Türkspor Kiel-Preußen Reinfeld
14:30Blumenthaler SV-BTS Neustadt
Duitsland - 3. Liga
12:30Hallescher FC-Lübeck
15:30Saarbrücken-Arminia Bielefeld
18:30Freiburg II-Waldhof Mannheim
Engeland - League Cup
15:00Chelsea-Liverpool
Finland - Suomen Cup
11:00FC RP-Wolves
11:00MLHF-POHU / Gettopojat
12:15Komeetat / Piuku-Juniori STPS
12:15Kontu / TDJ-Millbrook
13:00Kuusysi-KJP
14:00Puleward City-PonPa
15:00HIFK 3-Nikinmaki United
17:00ACE-NoPS
17:15Lahti II-Janteva / Ukot
18:00Dons II-POHU / KY United
18:00Snabit-Torre Calcio
18:20TaPa / 2-HJS / sininen
18:20HAlku II-ToBK
18:30Ajax Sarkkiranta-Tervarit-j
Frankrijk - Ligue 1
12:00Lens-Monaco
14:00Toulouse-Lille
14:00Nice-Clermont
14:00Le Havre-Reims
16:05PSG-Rennes
19:45Olympique Marseille-Montpellier
Griekenland - Super League
14:30PAS Giannina-OFI
15:00Panaitolikos-PAOK
16:00Olympiakos-Asteras Tripolis
17:30Aris-Volos NFC
18:00Panathinaikos-Kifisia
Hongarije - NB II
13:00Soroksár SC-Kozármisleny
13:00Budafoki MTE-Csákvári TK
13:00MTE 1904-Gyirmót
13:00Pécsi MFC-Ajka
13:00Honvéd-Siófok
16:00Szeged-Csanád-BVSC Zugló
16:00Kazincbarcika-Vasas
16:00Szombathelyi Haladás-Tiszakécske
Hongarije - NB I
14:00Kisvárda-Paks
16:30Újpest-Ferencváros
Italië - Serie A
11:30Juventus-Frosinone
14:00Cagliari-Napoli
17:00Lecce-Internazionale
19:45Milan-Atalanta
Italië - Serie B
15:15Modena-Spezia
Kroatië - 1. HNL
14:00Dinamo Zagreb-Rijeka
16:30HNK Gorica-Slaven Koprivnica
Kroatië - 2. HNL
11:30Dubrava Zagreb-Vukovar
14:00Croatia Zmijavci-Solin
Montenegro - First League
16:30Decic-Petrovac
North Macedonia - First League
13:00Vardar Skopje-Bregalnica Štip
13:00Tikvesh-Rabotnički
13:00Voska Sport-Sileks
13:00Akademija Pandev-Makedonija GjP
13:00Shkendija-KF Gostivari
Oekraïne - Premier League
11:00Veres Rivne-Kolos Kovalivka
11:00Dnipro-1-Minai
13:30Metalist 1925 Kharkiv-Dinamo Kiev
16:00Rukh Vynnyky-Polissya
Oostenrijk - Bundesliga
13:30Austria Klagenfurt-Blau-Weiß Linz
13:30WSG Tirol-Sturm Graz
16:00Rapid Vienna-Austria Vienna
Polen - Ekstraklasa
11:30Puszcza Niepołomice-Zagłębie Lubin
14:00Widzew Łódź-Górnik Zabrze
16:30Korona Kielce-Legia Warsaw
Polen - I Liga
11:40Arka Gdynia-Stal Rzeszów
14:00Znicz Pruszków-Lechia Gdańsk
17:00Resovia Rzeszów-Zagłębie Sosnowiec
Portugal - Primeira Liga
15:30Vizela-Estoril
18:00Gil Vicente-Porto
18:00Benfica-Portimonense
20:30Rio Ave-Sporting Lisbon
Roemenië - Liga II
12:00Progresul Spartac-AS FC Buzău
15:00Viitorul P. Târgu Jiu-1599 Şelimbăr
Roemenië - Liga I
12:00Sepsi-Universitatea Cluj
18:00FCSB-Botoșani
Schotland - Premiership
12:00Motherwell-Celtic
Servië - Prva Liga
12:00Grafičar-Inđija
12:00RFK Novi Sad-OFK Beograd
16:00GFK Sloboda Užice-Mladost Novi Sad
Servië - Super Liga
13:00Javor-Radnički Kragujevac
15:30Napredak-Novi Pazar
17:30Vojvodina-Spartak Subotica
Slovenië - 1. SNL
12:00Rogaška-Maribor
14:00Domzale-Celje
16:30Mura-Radomlje
Slowakije - Super Liga
14:00Trenčín-Slovan Bratislava
16:30Podbrezová-DAC 1904
Spanje - Tercera Division
10:30Portugalete-Derio
10:30Torrejón-Colonia Moscardó
10:30AD Parla-Las Rozas
10:45Villa-Atlético Mineros
10:45Grama-Rapitenca
11:00Atlético Arteixo-Paiosaco
11:00Mallorca II-Platges Calvià
11:00Calamonte-Montehermoso
11:00Villafranca-Moralo
11:00Calamocha-Épila
11:00Borja-Caspe
11:00Binéfar-Belchite 97
11:00Cuarte-Fraga
11:00Condal-Lenense
11:00Sporting Gijón II-Urraca
11:00Llanes-Luarca
11:00Real Titánico-Lealtad
11:00Colunga-Gijón Industrial
11:00Guarnizo-Velarde
11:00Vilafranca-L'Escala
11:00Castelldefels-Mollerussa
11:00Montañesa-Girona II
11:00San Cristóbal-Prat
UitgesteldLevante II-Burriana
UitgesteldUtiel-Atzeneta
11:00Sevilla III-Cabecense
11:00Ayamonte-Xerez Deportivo
11:00Coria CF-La Palma
11:00Albacete II-Cazalegas
11:00Socuéllamos-Quintana
11:00Pozuelo Alarcón-Paracuellos Antamira
11:00Móstoles-Tres Cantos
11:00Real Madrid III-Canillas
11:00RSD Alcalá-Trival Valderas
11:00Juventud Torremolinos-Ciudad de Torredonjimeno
11:00Tenerife II-La Cuadra
11:00Algar-Unión Molinense
11:00El Palmar-Racing Murcia
11:00Comillas-Berceo
11:00Varea-La Calzada
11:00Gerena-Puente Genil
11:15Azuaga-Arroyo
11:15Rincón-Torre del Mar
11:15Maracena-Almería II
11:30Sarriana-Estradense
11:30Atlético Pueblonuevo-Trujillo
11:30Fuente Cantos-Castuera
11:30L'Hospitalet-Vilassar Mar
11:30Plus Ultra-CAP Ciudad de Murcia
11:45UD Logroñés II-River Ebro
12:00Gran Tarajal-Panadería Pulido
12:00Atlético Victoria-Villa Santa Brígida
14:30Vitoria-Deusto
15:00Portmany-Llosetense
15:00Cariñena-Ebro
15:00Ejea-CDJ Tamarite
15:00Salamanca UDS-Bembibre
15:30Betanzos-Silva
15:30Alaior-Alcúdia
15:30Illueca-Almudévar
15:30Fuentes-Huesca II
15:30Torina-Colindres
15:30Peralada-Tona
UitgesteldSilla-Patacona
15:30Almazán-Laguna de Duero
15:30Atlético Tordesillas-UD Santa Marta
15:30Torrijos-Villacañas
15:30Galapagar-Rayo Vallecano II
15:30Alberite-Calahorra II
15:30Anguiano-Peña Balsamaiso
15:30Haro Deportivo-Racing Rioja
15:45RCP Valverdeño-Olivenza
15:45Barcia-Praviano
15:45Tuilla-Ceares
16:00Arosa-Polvorín
16:00Bergantiños-Barbadás
16:00Alondras-Rápido Bouzas
16:00Somozas-Viveiro
16:00CD Coria-Jaraíz
16:00Don Álvaro-Jerez
16:00Don Benito-Diocesano
16:00Utrillas-Atlético Monzón
16:00Vimenor-Revilla
16:00Solares-Naval
16:00San Ignacio-Aurrerá Ondarroa
UitgesteldOntinyent 1931-Castellonense
UitgesteldAcero-Soneja
16:00Palencia CF-La Virgen del Camino
16:00Atlético Espeleño-Pozoblanco
16:00Ciudad de Lucena-Bollullos
16:00Huracán Balazote-Conquense
16:00Marchamalo-Toledo
16:00San Clemente-Villarrubia
16:00La Solana-Azuqueca
16:00Atlético Tomelloso-Tarancón
16:00Málaga II-Torreperogil
16:00Arenas Armilla-Mancha Real
16:00UD Caravaca-UCAM Murcia II
16:00Cieza-Deportiva Minera
16:00Arnedo-Tedeón
16:00Alfaro-Vianés
16:30Caudal-Avilés Stadium
16:30L'Entregu-Llanera
16:30Tropezón-Castro
16:30Motril-Real Jaén
16:30Bullense-Muleño
17:00Badalona II-Olot
17:00El Ejido-Polideportivo Almería
18:30Pontevedra II-Arzúa
Spanje - Segunda B
11:00Córdoba-UD Melilla
11:00Atlético Baleares-Castellón
11:00Ibiza-Mérida
11:00Recreativo Huelva-Ceuta
15:00Gimnàstic Tarragona-Teruel
15:00Granada II-Antequera
17:00Barcelona II-Cultural Leonesa
17:00Sanluqueño-Algeciras
18:00Lugo-Fuenlabrada
19:00Osasuna II-Deportivo La Coruña
19:00Intercity-Linares Deportivo
Spanje - Segunda División
13:00Eldense-Racing Ferrol
15:15Alcorcon-Tenerife
15:15Burgos-Sporting Gijon
17:30FC Cartagena-Elche
20:00Amorebieta-Albacete
Spanje - La Liga
13:00Cadiz-Celta de Vigo
15:15Real Betis-Athletic Club
17:30Las Palmas-Osasuna
20:00Real Madrid-Sevilla
Tsjechische Republiek - Czech Liga
14:00České Budějovice-Sigma Olomouc
14:00Slavia Prague-Pardubice
17:00Slovacko-Sparta Prague
Tsjechische Republiek - Beker
13:00Opava-Dukla Praha
Turkije - 2. Lig
10:00Adıyaman-Beyoğlu Yeni Çarşı
10:001461 Trabzon FK-Yeni Mersin İY
10:00Iğdır FK-Somaspor
10:0024 Erzincanspor-Düzcespor
11:00Afyonspor-Diyarbekirspor
11:00Serik Belediyespor-Altınordu
11:00Esenler Erokspor-Vanspor FK
11:00Kırklarelispor-Ankaraspor
11:00Kırşehir FK-Nazilli Belediyespor
11:00Zonguldak Kömürspor-Karacabey Belediyespor
11:00Fethiyespor-Sarıyer
11:00İnegölspor-Denizlispor
11:00Karaman FK-Belediye Derincespor
11:00Etimesgut Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor
11:00Kastamonuspor-Menemen
11:00Isparta 32 Spor-Uşak Spor
Turkije - 1. Lig
10:30Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor
10:30Boluspor-Erzurumspor FK
13:00Manisa FK-Gençlerbirliği
16:00Eyüpspor-Sakaryaspor
Turkije - Süper Lig
10:30Sivasspor-Pendikspor
13:00Fatih Karagümrük-Alanyaspor
13:00Trabzonspor-Adana Demirspor
16:00İstanbulspor-Besiktas
Zweden - Svenska Cupen
12:00IFK Göteborg-Skövde AIK
12:00Helsingborg-Värnamo
12:00Halmstad-Trelleborg
12:00Mjällby-Västerås SK
14:15Nordic United-Djurgården
16:30Brage-Sirius
16:30Norrköping-Utsikten
Zwitserland - Super League
13:15Lugano-Zürich
15:30Lausanne-Sport-Winterthur
15:30Young Boys-Servette

Voetbal live scores en uitslagen voor de wedstrijden van vandaag die in Europa zijn gespeeld. Een volledige lijst met wedstrijden en uitslagen van over de hele wereld is beschikbaar in de sectie voetbaluitslagen op SoccerStats247. Vandaag, 25-02-2024, kunt u wedstrijden volgen uit verschillende voetbaltoernooien, maar ook de laatste voetbaluitslagen en live doelpunten bekijken. Hoewel we ernaar streven deze service in realtime te leveren, kunnen live scores een bepaalde vertraging oplopen afhankelijk van de competitie en de locatie van elke gebruiker die toegang heeft tot onze sectie met live resultaten. De scores van gisteren kunnen ook worden bekeken samen met info over de scoorders en spelerswissels.



België Competities

In België worden het hele jaar door verschillende voetbaltoernooien gespeeld. Bekijk details en tabellen over lokale voetbalkampioenschappen door onderstaande links te volgen:

Pro LeagueBekerSecond Division

Voetbal Updates