Voetbal Vandaag – Livescore Voetbaluitslagen

België - First Division B
15:00Standard Liège II-Deinze
19:00RSC Anderlecht II-Beerschot
Bulgarije - Cup
StrafschopGigant Saedinenie1 - 2GCSKA Sofia
EWMinyor Pernik0 - 2Beroe
EWSevlievo0 - 4CSKA 1948 Sofia
StrafschopMaritsa Plovdiv1 - 2GArda
Bulgarije - First League
89'Slavia Sofia1 - 2LudogoretsLIVE
Cyprus - 1. Division
15:00Karmiotissa-Doxa
17:00AEK Larnaca-Apollon
Duitsland - Regionalliga
EWRot-Weiß Erfurt6 - 2Babelsberg
EWWeiche Flensburg4 - 1Kickers Emden
90'TSV Steinbach1 - 1Barockstadt Fulda-Lehn.LIVE
88'Balingen0 - 1FSV FrankfurtLIVE
90'Homburg2 - 0Rot-Weiß KoblenzLIVE
89'Kickers Offenbach3 - 0Wormatia WormsLIVE
90'Astoria Walldorf2 - 1Eintracht TrierLIVE
90'Stuttgart II0 - 1Bahlinger SCLIVE
EWUlm4 - 1Mainz 05 II
86'Aalen2 - 1SGV FreibergLIVE
EWLippstadt 082 - 2Fortuna Köln
80'Wattenscheid 093 - 4Preußen MünsterLIVE
90'Wiedenbrück3 - 1Fortuna Düsseldorf IILIVE
87'1. FC Bocholt0 - 3Düren MerzenichLIVE
EWAlemannia Aachen3 - 1Rot-Weiß Oberhausen
90'Borussia M'gladbach II2 - 1Kaan-MarienbornLIVE
90'Köln II2 - 2RodingLIVE
UitgesteldRot Weiss Ahlen-Wuppertaler SV
89'Wacker Burghausen0 - 1Viktoria AschaffenburgLIVE
90'Greuther Fürth II1 - 2Türkgücü MünchenLIVE
90'Aubstadt2 - 3AnsbachLIVE
90'Würzburger Kickers3 - 1EichstättLIVE
EWHankofen-Hailing1 - 1Pipinsried
EWRain / Lech2 - 1Nürnberg II
90'Illertissen0 - 0BuchbachLIVE
EWAugsburg II4 - 2Schweinfurt
90'Straelen0 - 0Schalke 04 IILIVE
90'Atlas Delmenhorst3 - 2Borussia HildesheimLIVE
90'St. Pauli II0 - 3Phönix LübeckLIVE
90'Holstein Kiel II1 - 1BW LohneLIVE
RuSchwarz-Weiß Rehden0 - 1Bremer SVLIVE
Duitsland - Oberliga
EWDassendorf6 - 1Eimsbütteler TV
EWBTS Neustadt1 - 2Leher TS
EWRostocker FC6 - 1Pampow
EWOptik Rathenow2 - 2Eintracht Mahlsdorf
EWWerder Bremen III2 - 4Blumenthaler SV
EWTasmania Berlin0 - 2Hansa Rostock II
EWEinheit Rudolstadt0 - 2SC Freital
12:30Westerhausen-Union Sandersdorf
EWKrieschow0 - 2Auerbach
EWFC Grimma0 - 0Budissa Bautzen
EWAn der Fahner Höhe3 - 2Bischofswerdaer FV
EWOberlausitz Neugersdorf2 - 1VfL Halle
EWBordesholm3 - 0Weiche Flensburg II
EWRSV Eintracht1 - 0CFC Hertha
12:301. FC Frankfurt-Hertha Zehlendorf
85'CfR Pforzheim4 - 0Göppinger SVLIVE
13:00Ravensburg-Offenburger FV
90'Villingen4 - 1HollenbachLIVE
EWSchalding-Heining0 - 0Ismaning
EWDachau0 - 2Erlbach
81'Deisenhofen0 - 0KirchanschöringLIVE
90'Backnang1 - 3ReutlingenLIVE
13:00Landsberg-Kottern
EWSchwaben Augsburg6 - 1Gundelfingen
90'Vatan Sport4 - 2Komet ArstenLIVE
EWPansdorf0 - 6Kilia Kiel
90'Bayern Alzenau0 - 0FC GießenLIVE
89'Aumund-Vegesack0 - 1Brinkumer SVLIVE
13:00OSC Bremerhaven-Schwachhausen
13:001860 Rosenheim-Garching
89'Pirmasens5 - 1AuersmacherLIVE
EWUnion Neumünster5 - 0Eckernförder SV
EWHusumer SV1 - 1GW Siebenbäumen
13:00Heider SV-Dornbreite Lübeck
UitgesteldGeesdorf-Großbardorf
13:00ASV Neumarkt-Abtswind
UitgesteldWürzburger FV-Bayern Hof
UitgesteldEintracht Bamberg-DJK Bamberg
UitgesteldGebenbach-ATSV Erlangen
UitgesteldDonaustauf-Cham
EWNördlingen0 - 2Memmingen
78'Sonsbeck1 - 2TVD VelbertLIVE
67'Nöttingen1 - 4Stuttgarter KickersLIVE
62'Mutschelbach3 - 1Neckarsulmer SULIVE
64'FC Holzhausen1 - 0Freiburger FCLIVE
64'Oberachern1 - 3Rielasingen-ArlenLIVE
53'Bietigheim-Bissingen2 - 2Sonnenhof GroßaspachLIVE
13:30Eintracht Frankfurt II-SV Steinbach
64'Waldgirmes5 - 1Unter-FlockenbachLIVE
55'Kaiserslautern II0 - 0DiefflenLIVE
13:30Weidenhausen-Rot-Weiß Hadamar
13:30Fernwald-Rot-Weiß Walldorf
13:30Karbach-Ahrweiler BC
18'Pfeddersheim0 - 0Mülheim-KärlichLIVE
15:00Eisbachtal-Schott Mainz
15:00FC 1906 Erlensee-Eintracht Stadtallendorf
15:00Dietkirchen-Türk Gücü Friedberg
15:00Jahn Regensburg II-1. SC Feucht
15:001860 München II-Ingolstadt II
Engeland - FA Cup
EWKing's Lynn Town0 - 3Stevenage
15:00Barnsley-Crewe Alexandra
15:00Forest Green Rovers-Alvechurch
15:00Portsmouth-Milton Keynes Dons
15:00Charlton Athletic-Stockport County
15:00Sheffield Wednesday-Mansfield Town
15:00Walsall-Carlisle United
15:00Accrington Stanley-Barnet
15:00AFC Wimbledon-Chesterfield
15:00Cambridge United-Grimsby Town
15:00Shrewsbury Town-Peterborough United
15:00Hartlepool United-Harrogate Town
15:00Oxford United-Exeter City
15:15Wrexham-Farnborough
17:00Dagenham & Redbridge-Gillingham
Engeland - National League
15:00Aldershot Town-Southend United
15:00Altrincham-Eastleigh
15:00Dorking Wanderers-York City
15:00Maidstone United-Maidenhead United
UitgesteldOldham Athletic-Dagenham & Redbridge
15:00Torquay United-Gateshead
15:00Wealdstone-Scunthorpe United
UitgesteldWrexham-Bromley
15:00Yeovil Town-Halifax Town
Georgië - Erovnuli Liga
EWLokomotivi Tbilisi0 - 1Saburtalo
EWSamgurali1 - 1Dinamo Tbilisi
EWTorpedo Kutaisi3 - 0Sioni
EWTelavi1 - 1Dila
EWGagra1 - 4Dinamo Batumi
Hongarije - NB II
EWGyirmót0 - 1Szeged-Csanád
Italië - Serie B
RuParma0 - 2ModenaLIVE
17:00Pisa-Ternana
Kroatië - 2. HNL
EWOrijent 19193 - 1Cibalia
EWHrvatski dragovoljac2 - 3Kustošija
EWSolin2 - 0Jarun
EWDubrava Zagreb0 - 1Bijelo Brdo
EWVukovar0 - 0Dugopolje
EWRudeš3 - 1Croatia Zmijavci
Montenegro - First League
EWRudar0 - 0Arsenal Tivat
EWDecic0 - 1Jedinstvo
EWIskra2 - 1Mornar
Nederland - Tweede Divisie
62'Sparta Rotterdam II3 - 3Excelsior MaassluisLIVE
58'HHC1 - 0SpakenburgLIVE
RuRijnsburgse Boys0 - 0Volendam IILIVE
RuIJsselmeervogels1 - 2ScheveningenLIVE
RuAFC1 - 0OFCLIVE
22'Katwijk0 - 0LisseLIVE
20'Koninklijke HFC2 - 0Kozakken BoysLIVE
19'TEC0 - 0NoordwijkLIVE
17:00De Treffers-Quick Boys
Noord-Ierland - Championship 1
15:00Ballinamallard United-Knockbreda
15:00Ballyclare Comrades-Institute
15:00Dergview-Loughgall
15:00Warrenpoint Town-Ards
Noord-Ierland - Premiership
15:00Carrick Rangers-Ballymena United
15:00Cliftonville-Newry City
15:00Dungannon Swifts-Glenavon
15:00Portadown-Glentoran
17:30Linfield-Crusaders
North Macedonia - Second League
12:00Pehchevo-Pelister
EWKamenica Sasa2 - 2Karaorman Struga
EWBesa Dobërdoll3 - 0Borec Veles
EWKF Gostivari1 - 1Detonit Plachkovica
EWVoska Sport3 - 0Ohrid Lihnidos
EWSloga Vinica0 - 0Aresimi
EWBelasica3 - 1Kozhuf Gevgelija
EWTeteks0 - 2Vardar Skopje
North Macedonia - First League
EWSileks1 - 2Struga
Oekraïne - Persha Liga
EWDinaz Vyshhorod1 - 4FSC Mariupol'
EWMetalurh Zaporizhya1 - 2Obolon' Kyiv
Oekraïne - Premier League
EWInhulets'1 - 0Veres Rivne
EWDinamo Kiev0 - 0Metalist 1925 Kharkiv
Portugal - Taça da Liga
EWUD Oliveirense0 - 0Feirense
15:00Famalicão-Academico Viseu
18:45Sporting Braga-Trofense
20:45Benfica-Penafiel
Roemenië - Liga III
12:00Voluntari II-Gloria Băneasa
12:00Recolta Gheorghe Doja-Afumaţi
12:00Agricola Borcea-Gloria Albeşti
12:00Înainte Modelu-Dunărea Călăraşi
12:00Olimpic Zărneşti-Kids Tâmpa Braşov
12:00Plopeni-Sepsi II
12:00Târgu Secuiesc-Blejoi
12:00Păuleşti-Odorheiu Secuiesc
12:00Municipal Braşov-Olimpic Cetate
12:00Ştiinţa Miroslava-Csikszereda II
12:00Rapid Brodoc-Dante Botoşani
12:00Bucovina Rădăuţi-Viitorul Darabani
12:00Foresta Suceava-Şomuz Fălticeni
12:00Ceahlăul Piatra Neamţ-CSM Bacău
12:00Sighetu Marmaţiei-Victoria Carei
12:00SCM Zalău-Sportul Şimleu
12:00Bihor Oradea-CFR Cluj II
12:00CSM Satu Mare-Gloria Bistriţa
12:00Focşani-Aerostar Bacău
12:00Dinamo Bacău-Unirea Braniştea
12:00Metalul Buzău-Râmnicu Sărat
12:00Viitorul Ianca-Dacia Unirea Brăila
12:00Voința Limpeziș-Sporting Lieşti
CancelledAstra-Tunari
12:00Flacăra Moreni-Unirea Bascov
12:00Sporting Roşiori-CS U Craiova II
12:00Viitorul Dăești-Petrolul Potcoava
12:00Cozia Călimăneşti-Cetatea Turnu Magurele
12:00Voinţa Lupac-Retezatul Haţeg
12:00Armata Aurul Brad-Viitorul Şimian
12:00Jiul Petroşani-Progresul Ezeriș
12:00Șoimii Lipova-Progresul Pecica
12:00CSM Reşiţa-Ineu
12:00Gloria Lunca Teuz Cermei-Pobeda Stár Bišnov
12:00Viitorul Cluj-Avântul Reghin
12:00Ocna Mureș-Metalurgistul Cugir
12:00Universitatea Alba Iulia-Sănătatea Cluj
12:00Corvinul Hunedoara-Unirea Alba Iulia
Roemenië - Liga II
EWMinaur Baia Mare1 - 2Viitorul P. Târgu Jiu
EWMetaloglobus3 - 0Progresul Spartac
EWSlatina0 - 0SSU Poli Timişoara
EWDumbrăviţa2 - 0Unirea Constanța
EWUnirea Slobozia1 - 1Unirea Dej
RuPolitehnica Iași0 - 0Dinamo BucureştiLIVE
Rusland - Cup
EWSochi1 - 2CSKA Moscow
90'Torpedo Moskva1 - 2UralLIVE
Schotland - FA Cup
62'Drumchapel United1 - 0FC EdinburghLIVE
22'Hamilton Academical0 - 0East KilbrideLIVE
15:00Formartine United-Stenhousemuir
15:00Montrose-Darvel
15:00Peterhead-Queen's Park
15:00Hill Of Beath Hawthorn-Elgin City
15:00Wick Academy-Falkirk
15:00Partick Thistle-Kelty Hearts
15:00Fraserburgh-Arbroath
15:00Raith Rovers-Auchinleck Talbot
15:00Albion Rovers-Stirling University
15:00Cove Rangers-Dunipace
15:00Dundee-Airdrieonians
15:00Greenock Morton-Queen of the South
15:00Linlithgow Rose-Sauchie Juniors
15:00Inverness CT-Stirling Albion
15:00Dunfermline Athletic-Forfar Athletic
19:45Clyde-Dumbarton
Schotland - League Two
15:00Stranraer-Annan Athletic
Slovenië - 2. SNL
EWRudar0 - 0Dekani
EWBeltinci2 - 1Dob
EWFužinar1 - 0Primorje
EWTriglav0 - 4Krka
Spanje - Tercera Division
12:00Huracán Melilla-Huétor Tájar
14:30Pamplona-Subiza
14:30Cortes-Valle Egüés
14:30Inter Manacor-Mercadal
14:30Tona-Rapitenca
14:45Torina-Sámano
14:45La Virgen del Camino-Palencia CF
15:00Escobedo-Solares
15:00Ceuta II-Gerena
15:00Hércules II-Orihuela
15:00Anaitasuna-Urduliz
15:00Atzeneta-Torrent
15:00Poblense-PE Sant Jordi
15:00Sóller-Penya Independent
15:30Aurrerá Ondarroa-San Ignacio
15:30Muleño-CAP Ciudad de Murcia
15:30Pasaia KE-Vitoria
15:30Oberena-Ardoi
15:30Beti Onak-Alesves
15:30Peña Balsamaiso-Haro Deportivo
15:30Villacañas-Villarrubia
15:30Binissalem-Manacor
15:45Llerenense-Montehermoso
16:00Villa Santa Brígida-Gran Tarajal
16:00Andratx-CE Sant Jordi
16:00Leioa-Lagun Onak
16:00Durango-Deusto
16:00Castro-Cayón
16:00Alberic-Cartes
16:30Alcantarilla-Cieza
16:45Burladés-Huarte
17:00Unión Molinense-Racing Murcia
17:30Rayo Vallecano II-Trival Valderas
18:00L'Entregu-Condal
18:00Málaga City-Atlético Porcuna
18:30Rápido Bouzas-Alondras
Spanje - Segunda B
15:00San Fernando CD-Celta de Vigo II
15:00Rayo Majadahonda-Alcorcon
15:00Sabadell-SD Logroñés
15:00Alcoyano-Calahorra
17:00Cultural Leonesa-Unionistas de Salamanca
17:00Badajoz-Córdoba
17:00Castellón-Real Murcia
17:30Barcelona II-Numancia
Spanje - Segunda División
15:15Deportivo Alavés-Villarreal II
15:15Malaga-Ponferradina
17:30Albacete-Racing Santander
17:30Real Oviedo-Mirandes
21:00Las Palmas-Tenerife
Tsjechische Republiek - Beker
RuSlovan Liberec2 - 1Sigma OlomoucLIVE
Turkije - 2. Lig
EWMenemen1 - 1Batman Petrolspor
EWArnavutköy Belediyespor3 - 0Bursaspor
EWEtimesgut Belediyespor0 - 4Ankara Demirspor
EWKaracabey Belediyespor2 - 2Kocaelispor
Turkije - 1. Lig
EWTuzlaspor0 - 0Yeni Malatyaspor
90'Boluspor1 - 0SakaryasporLIVE
16:00Gençlerbirliği-Rizespor
Wales - Feeder Leagues
13:30Holyhead Hotspur-Llandudno
RuGresford Athletic0 - 0Colwyn BayLIVE
RuMold Alexandra0 - 0Buckley TownLIVE
RuChirk AAA0 - 0Cefn DruidsLIVE
RuCwmbran Celtic2 - 0Pontardawe TownLIVE
RuYnyshir Albions1 - 1TrefelinLIVE
RuLlantwit Major0 - 1Cambrian & ClydachLIVE
20'Penrhyncoch0 - 0Llanidloes TownLIVE
22'Porthmadog0 - 0GuilsfieldLIVE
22'Prestatyn Town2 - 1Conwy BoroughLIVE
23'Afan Lido1 - 0Briton FerryLIVE
20'Barry Town United0 - 0Carmarthen TownLIVE
23'Goytre United0 - 2Llanelli TownLIVE
UitgesteldSwansea University-Taff's Well
Wit-Rusland - Coppa
EWSlutsk1 - 0Dinamo Minsk
EWMinsk1 - 2Shakhtyor
15:00Energetyk-BGU-BATE
Zwitserland - Challenge League
17:00Thun-Vaduz
17:00Wil-Stade Lausanne-Ouchy

Voetbal live scores en uitslagen voor de wedstrijden van vandaag die in Europa zijn gespeeld. Een volledige lijst met wedstrijden en uitslagen van over de hele wereld is beschikbaar in de sectie voetbaluitslagen op SoccerStats247. Vandaag, 26-11-2022, kunt u wedstrijden volgen uit verschillende voetbaltoernooien, maar ook de laatste voetbaluitslagen en live doelpunten bekijken. Hoewel we ernaar streven deze service in realtime te leveren, kunnen live scores een bepaalde vertraging oplopen afhankelijk van de competitie en de locatie van elke gebruiker die toegang heeft tot onze sectie met live resultaten. De scores van gisteren kunnen ook worden bekeken samen met info over de scoorders en spelerswissels.



België Competities

In België worden het hele jaar door verschillende voetbaltoernooien gespeeld. Bekijk details en tabellen over lokale voetbalkampioenschappen door onderstaande links te volgen:

Pro LeagueBekerSecond Division

Voetbal Updates