Voetbal Vandaag – Livescore Voetbaluitslagen

Duitsland - Bundesliga
16:30Koln-RB Leipzig
18:30Bayern Munich-Bayer Leverkusen
18:30Eintracht Frankfurt-Augsburg
18:30Arminia Bielefeld-Schalke 04
Engeland - Premier League
19:00Chelsea-Brighton & Hove Albion
Bulgarije - First League
13:00Slavia Sofia-Botev Vratsa
15:15Arda-Etar
17:30Cherno More-Botev Plovdiv
Duitsland - 2. Bundesliga
16:30Hamburger SV-Karlsruher SC
16:30Erzgebirge Aue-Nürnberg
16:30Greuther Fürth-Eintracht Braunschweig
16:30Würzburger Kickers-Darmstadt 98
Duitsland - Regionalliga
12:00Stuttgart II-Hoffenheim II
16:00Homburg-Mainz 05 II
16:00Bayern Alzenau-Freiburg II
16:00FC Gießen-Balingen
17:00Rot-Weiß Koblenz-Astoria Walldorf
17:00Pirmasens-FSV Frankfurt
17:00Schott Mainz-Kickers Offenbach
17:00Eintracht Stadtallendorf-Sonnenhof Großaspach
Duitsland - 3. Liga
17:001860 München-Viktoria Köln
UitgesteldUerdingen-Dynamo Dresden
17:00Hallescher FC-Verl
17:00Zwickau-Bayern München II
17:00MSV Duisburg-Kaiserslautern
Engeland - League One
17:00Swindon Town-Portsmouth
18:00AFC Wimbledon-Oxford United
18:00Accrington Stanley-Doncaster Rovers
18:00Bristol Rovers-Milton Keynes Dons
18:00Burton Albion-Lincoln City
18:00Northampton Town-Ipswich Town
18:00Rochdale-Blackpool
18:00Shrewsbury Town-Wigan Athletic
18:45Fleetwood Town-Crewe Alexandra
18:45Hull City-Sunderland
18:45Peterborough United-Gillingham
18:45Plymouth Argyle-Charlton Athletic
Engeland - League Two
18:00Barrow-Port Vale
18:00Bradford City-Tranmere Rovers
18:00Colchester United-Southend United
18:00Forest Green Rovers-Exeter City
18:00Grimsby Town-Morecambe
18:00Harrogate Town-Oldham Athletic
18:00Leyton Orient-Cambridge United
18:00Mansfield Town-Scunthorpe United
18:00Newport County-Crawley Town
18:00Stevenage-Cheltenham Town
18:00Walsall-Salford City
18:00Bolton Wanderers-Carlisle United
Engeland - National League
18:00Aldershot Town-King's Lynn Town
18:45Boreham Wood-Barnet
18:45Wealdstone-Maidenhead United
CancelledDover Athletic-Weymouth
18:45Chesterfield-Halifax Town
18:45Woking-Torquay United
Engeland - Championship
17:00Brentford-Cardiff City
17:00Norwich City-Watford
18:00Preston North End-Derby County
18:00Sheffield Wednesday-Blackburn Rovers
18:00Swansea City-Queens Park Rangers
Estland - Meistriliiga
15:45Tulevik-Flora
16:00Tammeka-Legion
Frankrijk - Ligue 2
18:00Grenoble Foot 38-Sochaux
18:00Châteauroux-Rodez
18:00Caen-Dunkerque
18:00Amiens SC-Valenciennes
18:00Guingamp-Chambly
18:00Paris FC-Clermont
18:00Niort-Troyes
18:00Nancy-Ajaccio
18:00Pau-Auxerre
Frankrijk - Coupe de France
16:45Rumilly Vallières-Toulouse
19:00Canet Roussillon-Montpellier
Frankrijk - National 1
16:00Boulogne-Laval
Hongarije - NB I
15:30Zalaegerszegi TE-Budafoki MTE
18:00Ferencvaros-Újpest
Ierland - Premier Division
18:45Drogheda United-Shamrock Rovers
18:45St Patrick's Athletic-Waterford
18:45Longford Town-Finn Harps
18:45Derry City-Dundalk
18:45Bohemians-Sligo Rovers
Italië - Serie A
18:45Hellas Verona-Fiorentina
Kroatië - 1. HNL
15:00Šibenik-HNK Gorica
17:05Slaven Koprivnica-Hajduk Split
Kroatië - 2. HNL
12:55Bijelo Brdo-Hrvatski Dragovoljac
Litouwen - A Lyga
14:00Žalgiris-Džiugas Telšiai
16:00Sūduva-Dainava
18:00Riteriai-Panevėžys
Noord-Ierland - Premiership
18:45Portadown-Larne
18:45Warrenpoint Town-Glenavon
18:45Cliftonville-Glentoran
Oekraïne - Persha Liga
12:00Avanhard-Kremin'
Oostenrijk - Bundesliga
16:30Hartberg-St. Pölten
16:30Rheindorf Altach-Admira
18:30Austria Wien-Ried
Polen - Ekstraklasa
16:00Pogoń Szczecin-Górnik Zabrze
16:00Warta Poznań-Raków Częstochowa
18:30Lech Poznań-Lechia Gdańsk
18:30Śląsk Wrocław-Podbeskidzie
Polen - I Liga
15:40Tychy 71-Radomiak Radom
Portugal - Primeira Liga
19:00Paços de Ferreira-Farense
Roemenië - Liga I
13:45Hermannstadt-Astra
16:00Viitorul-Gaz Metan Mediaş
18:30Dinamo Bucureşti-UTA Arad
Schotland - Championship
18:00Inverness CT-Dundee
18:05Greenock Morton-Hearts
Schotland - League Two
18:45Albion Rovers-Stranraer
18:45Annan Athletic-Stenhousemuir
18:45Brechin City-Cowdenbeath
18:45Queen's Park-Elgin City
18:45Stirling Albion-Edinburgh City
Schotland - League One
18:45Airdrieonians-East Fife
18:45Dumbarton-Partick Thistle
18:45Forfar Athletic-Clyde
18:45Montrose-Cove Rangers
18:45Peterhead-Falkirk
Slovenië - 2. SNL
14:00Triglav-Fužinar
15:00Dob-Šmartno
15:00Dekani-Bilje
15:00Radomlje-Krka
15:00Rudar-Beltinci
15:00Brda Dobrovo-Primorje
15:00NŠ Drava-Nafta
16:00Brežice-Krško
Slovenië - 1. SNL
13:00Celje-Aluminij
15:15Maribor-Domžale
Tsjechische Republiek - Czech Liga
13:00Baník Ostrava-Mladá Boleslav
13:00České Budějovice-Sigma Olomouc
15:00Jablonec-Karviná
Turkije - Süper Lig
13:00Kayserispor-Gençlerbirliği
13:00Rizespor-Konyaspor
13:00Fatih Karagümrük-Göztepe
16:00Sivasspor-Beşiktaş
16:00Hatayspor-Antalyaspor
Wales - Premier League
18:45Barry Town United-Penybont
18:45Caernarfon Town-The New Saints
18:45Connah's Quay-Bala Town
18:45Cardiff MU-Haverfordwest County
18:45Flint Town United-Newtown
18:45Cefn Druids-Aberystwyth Town
Zweden - Superettan
17:00Helsingborg-Örgryte
Zwitserland - Challenge League
17:00Chiasso-Grasshopper
17:00Neuchâtel Xamax-Kriens
18:00Stade Lausanne-Ouchy-FC Schaffhausen
18:00Wil-Aarau

Voetbal live scores en uitslagen voor de wedstrijden van vandaag die in Europa zijn gespeeld. Een volledige lijst met wedstrijden en uitslagen van over de hele wereld is beschikbaar in de sectie voetbaluitslagen op SoccerStats247. Vandaag, 20-04-2021, kunt u wedstrijden volgen uit verschillende voetbaltoernooien, maar ook de laatste voetbaluitslagen en live doelpunten bekijken. Hoewel we ernaar streven deze service in realtime te leveren, kunnen live scores een bepaalde vertraging oplopen afhankelijk van de competitie en de locatie van elke gebruiker die toegang heeft tot onze sectie met live resultaten. De scores van gisteren kunnen ook worden bekeken samen met info over de scoorders en spelerswissels.



België Competities

In België worden het hele jaar door verschillende voetbaltoernooien gespeeld. Bekijk details en tabellen over lokale voetbalkampioenschappen door onderstaande links te volgen:

Pro LeagueBekerSecond Division

Voetbal Updates