Voetbal Vandaag – Livescore Voetbaluitslagen

België - First Division A
EWRFC Seraing2 - 0Sint-Truiden
RuCercle Brugge1 - 1MechelenLIVE
RuAS Eupen2 - 1KortrijkLIVE
19:45Sporting Charleroi-Anderlecht
Duitsland - Bundesliga
EWWolfsburg1 - 3Borussia Dortmund
EWHertha BSC1 - 1Augsburg
EWKoln4 - 1Borussia M'gladbach
EWBochum2 - 1Freiburg
EWGreuther Fürth3 - 6Hoffenheim
RuBayern Munich0 - 0Arminia BielefeldLIVE
Engeland - Premier League
EWArsenal2 - 0Newcastle United
EWCrystal Palace1 - 2Aston Villa
EWLiverpool4 - 0Southampton
EWNorwich City0 - 0Wolverhampton Wanderers
45'Brighton & Hove Albion0 - 0Leeds UnitedLIVE
Nederland - Eredivisie
32'Fortuna Sittard1 - 1GroningenLIVE
19:00PEC Zwolle-RKC Waalwijk
20:00Willem II-Go Ahead Eagles
België - First Division B
19:45Lommel-Westerlo
Albanië - Superliga
EWSkënderbeu Korçë0 - 0Tirana
18:45Vllaznia Shkodër-Laçi
Azerbeidzjan - Premyer Liqa
EWSabah2 - 1Keshla
EWNeftchi Baku1 - 0Səbail
Bosnië Herzegovina - Premijer Liga
EWLeotar1 - 3Velez
EWZrinjski3 - 1Posušje
EWSloboda Tuzla1 - 1Željezničar
Bulgarije - Second League
EWSpartak Varna2 - 1Montana
EWStrumska slava2 - 0Marek
EWCSKA 1948 Sofia II2 - 1Sportist Svoge
EWMaritsa Plovdiv1 - 2Botev Plovdiv II
EWLovech1 - 0Sozopol
EWLevski Lom0 - 1Minyor Pernik
EWLudogorets II4 - 0Yantra 2019
EWHebar 19182 - 0Septemvri Simitli
CancelledSeptemvri Sofia-Neftohimik
Bulgarije - First League
EWPirin Blagoevgrad2 - 3Lokomotiv Plovdiv
EWArda0 - 0Levski Sofia
Cyprus - 1. Division
EWAris0 - 0Pafos
57'PAEEK1 - 1DoxaLIVE
Denemarken - 1st Division
EWHvidovre5 - 1Fredericia
EWVendsyssel2 - 0Fremad Amager
Duitsland - 3. Liga
EWWürzburger Kickers1 - 3Meppen
EWHavelse2 - 31860 München
EWBorussia Dortmund II0 - 0Kaiserslautern
EWSaarbrücken2 - 0Viktoria Berlin
EWWehen Wiesbaden0 - 0Verl
EWMagdeburg2 - 0Eintracht Braunschweig
Duitsland - 2. Bundesliga
EWSchalke 045 - 2Sandhausen
EWKarlsruhe4 - 0Hannover 96
EWErzgebirge Aue1 - 2Darmstadt
19:30Holstein Kiel-Werder Bremen
Duitsland - Regionalliga
UitgesteldLuckenwalde-Lokomotive Leipzig
EWBabelsberg0 - 2ZFC Meuselwitz
UitgesteldWeiche Flensburg-Teutonia Ottensen
EWBalingen4 - 0Schott Mainz
EWAalen4 - 3Mainz 05 II
EWFC Gießen1 - 1Astoria Walldorf
EWStuttgart II2 - 0Rot-Weiß Koblenz
EWFSV Frankfurt0 - 0Ulm
EWBahlinger SC4 - 0Pirmasens
EWBonner SC2 - 2Rot Weiss Ahlen
EWLippstadt 081 - 2Rot-Weiß Oberhausen
EWHomberg1 - 3Köln II
EWFortuna Köln2 - 1Borussia M'gladbach II
EWWuppertaler SV2 - 1Sportfreunde Lotte
EWStraelen0 - 0Wegberg-Beeck
EWRot-Weiss Essen1 - 0Rödinghausen
UitgesteldRain / Lech-Illertissen
EWBayreuth5 - 2Nürnberg II
EWSchweinfurt2 - 2Wacker Burghausen
EWViktoria Aschaffenburg0 - 2Aubstadt
UitgesteldBuchbach-Greuther Fürth II
EWPipinsried0 - 2Eichstätt
EWAtlas Delmenhorst1 - 1Schwarz-Weiß Rehden
EWLübeck2 - 1Eintracht Norderstedt
EWChemie Leipzig1 - 2Energie Cottbus
Duitsland - Oberliga
UitgesteldBischofswerdaer FV-An der Fahner Höhe
UitgesteldFC Grimma-International Leipzig
UitgesteldLudwigsfelde-Hansa Rostock II
12:00Hagen / ​Uthlede-TB Uphusen
UitgesteldTorgelower FC Greif-MSV 1919 Neuruppin
UitgesteldBlau-Weiß Zorbau-Oberlausitz Neugersdorf
UitgesteldKarlburg-Cham
UitgesteldNeumarkt-Würzburger FV
UitgesteldEintracht Bamberg-Abtswind
UitgesteldSand-Seligenporten
UitgesteldAmmerthal-ATSV Erlangen
UitgesteldVatan Spor-Gebenbach
UitgesteldBayern Hof-1. SC Feucht
UitgesteldDonaustauf-Pullach
UitgesteldDeisenhofen-Landsberg
UitgesteldTürkspor Augsburg-Gundelfingen
Uitgesteld1880 Wasserburg-Kottern
UitgesteldSchwaben Augsburg-Jahn Regensburg II
UitgesteldIsmaning-Kirchanschöring
UitgesteldVilzing-Ansbach
UitgesteldPlauen-Carl Zeiss Jena II
EWMeiendorfer SV2 - 4Paloma
13:00Lohbrügge-Hamm United
UitgesteldUnion Neumünster-Pansdorf
UitgesteldAltenholz-Inter Türkspor Kiel
EWRotenburger SV0 - 4VfL Oldenburg
13:00Kickers Emden-Bersenbrück
13:00Barockstadt Fulda-Lehn.-Neuhof
EWBayern Alzenau1 - 3Eintracht Stadtallendorf
UitgesteldMecklenburg Schwerin-Greifswalder FC
EWKoblenz0 - 2Karbach
EWNeckarsulmer SU0 - 1CfR Pforzheim
EWRavensburg1 - 0Bissingen
EWBacknang1 - 2Göppinger SV
EWSGV Freiberg7 - 1Nöttingen
13:00Stuttgarter Kickers-Spfr. Dorfmerkingen
UitgesteldRSV Eintracht-Lok Stendal
EWBlumenthaler SV1 - 5Union Bremen
EWBrinkumer SV2 - 0Aumund-Vegesack
EWReutlingen3 - 1Lörrach-Brombach
EWAstoria Walldorf II1 - 6Oberachern
EWLinx2 - 1Ilshofen
13:30Buchonia Flieden-Baunatal
EWHanau 930 - 2Fernwald
EWSalmrohr3 - 1Kaiserslautern II
UitgesteldMartinroda-Arnstadt
EWFV Engers 073 - 1Gonsenheim
EWAlemannia Waldalgesheim3 - 3Eintracht Trier
EWDiefflen2 - 1Speyer
14:30Villingen-Bruchsal
UitgesteldWormatia Worms-Dudenhofen
EWHertha Wiesbach4 - 1Jägersburg
EWSC Velbert0 - 3SF Baumberg
EWOldenburger SV2 - 4Lübeck II
EWFC 1906 Erlensee6 - 0SV Steinbach
EWViktoria Griesheim1 - 2Dietkirchen
EWWolfenbüttel1 - 2FT Braunschweig
16:30Emmelshausen-Hassia Bingen
17:00Mülheim-Kärlich-Eisbachtal
Engeland - FA Trophy
15:00Bradford (Park Avenue)-Marine
EWYork City1 - 0Blyth Spartans
15:00Farsley Celtic-Stalybridge Celtic
15:00Liversedge-Lancaster City
15:00Ashton United-Guiseley
StrafschopWarrington Town1 - 1GMorpeth Town
EWCurzon Ashton2 - 1Chester
15:00Southport-Darlington
15:00Spennymoor Town-Chorley
EWRadcliffe5 - 1Tamworth
15:00Matlock Town-Marske United
EWFylde1 - 0Gateshead
15:00Whitby Town-Nantwich Town
EWGloucester City3 - 0Kettering Town
EWNeedham Market3 - 1Welwyn Garden City
StrafschopHereford1 - 1GKidderminster Harriers
EWBishop's Stortford5 - 1Leiston
EWLeamington0 - 3Alfreton Town
EWBraintree Town3 - 1Potters Bar Town
EWChelmsford City1 - 2Cheshunt
EWOxford City1 - 4St Albans City
EWFelixstowe & Walton Utd0 - 4AFC Telford United
EWBrackley Town1 - 2Boston Town
StrafschopHemel Hempstead Town1 - 1GStourbridge
EWHungerford Town3 - 2Welling United
StrafschopCray WanderersG2 - 2Ebbsfleet United
EWHanwell Town0 - 2Enfield Town
EWSlough Town1 - 0Havant & Waterlooville
EWBinfield2 - 3Truro City
StrafschopBath City0 - 0GDartford
EWConcord Rangers0 - 5AFC Totton
EWPlymouth Parkway1 - 0Hampton & Richmond
EWCanvey Island0 - 1Tonbridge Angels
EWEastbourne Borough2 - 1Tiverton Town
EWBrentwood Town1 - 2Dulwich Hamlet
EWChippenham Town0 - 1Uxbridge
StrafschopMaidstone UnitedG1 - 1Billericay Town
EWWimborne Town1 - 2Larkhall Athletic
EWWorthing0 - 2Dorking Wanderers
EWHartley Wintney0 - 2Folkestone Invicta
Engeland - League Two
EWCarlisle United1 - 0Walsall
EWCrawley Town1 - 2Mansfield Town
EWForest Green Rovers2 - 0Bristol Rovers
EWNorthampton Town1 - 0Leyton Orient
EWPort Vale2 - 0Hartlepool United
EWRochdale1 - 1Exeter City
EWSalford City2 - 0Oldham Athletic
EWScunthorpe United1 - 1Bradford City
EWSutton United1 - 0Barrow
EWSwindon Town1 - 1Harrogate Town
15:00Tranmere Rovers-Stevenage
Engeland - National League
EWAltrincham1 - 2Southend United
15:00Eastleigh-Solihull Moors
15:00Grimsby Town-Boreham Wood
EWKing's Lynn Town0 - 1Aldershot Town
UitgesteldMaidenhead United-Chesterfield
EWTorquay United2 - 3Halifax Town
EWWealdstone1 - 4Stockport County
EWWoking1 - 2Barnet
EWWrexham2 - 0Bromley
EWYeovil Town1 - 1Dover Athletic
RuNotts County1 - 1Dagenham & RedbridgeLIVE
Engeland - Championship
EWPreston North End1 - 1Fulham
EWAFC Bournemouth2 - 2Coventry City
EWBirmingham City1 - 0Blackpool
EWHuddersfield Town1 - 2Middlesbrough
EWHull City2 - 1Millwall
EWLuton Town1 - 2Cardiff City
EWPeterborough United0 - 0Barnsley
EWStoke City0 - 1Blackburn Rovers
EWSwansea City2 - 3Reading
Engeland - League One
EWAFC Wimbledon2 - 2Fleetwood Town
EWBolton Wanderers2 - 2Cheltenham Town
EWBurton Albion2 - 0Doncaster Rovers
EWCambridge United1 - 2Sunderland
EWGillingham0 - 1Portsmouth
EWMorecambe0 - 4Milton Keynes Dons
EWOxford United0 - 0Rotherham United
EWPlymouth Argyle1 - 2Wigan Athletic
EWSheffield Wednesday2 - 2Wycombe Wanderers
EWShrewsbury Town1 - 0Charlton Athletic
EWLincoln City0 - 1Accrington Stanley
Estland - Meistriliiga
EWLegion2 - 2Nõmme Kalju
Frankrijk - Coupe de France
StrafschopCannet RochevilleG1 - 1Bastia-Borgo
EWJ3 Amilly0 - 5Quevilly Rouen
StrafschopLavalG1 - 1Le Mans
StrafschopCanet Roussillon1 - 1GSaint-Denis
EWSoleil Bischheim0 - 1Nancy
EWMorteau Montlebon0 - 2Dijon
EWChambéry4 - 6Auxerre
EWMontchat Lyon0 - 3Sochaux
StrafschopAubagne2 - 2GNîmes
StrafschopAmiens AC1 - 1GFeignies Aulnoye
EWCite 61 - 4Valenciennes
EWGuingamp1 - 0Stade Briochin
EWBiesheim0 - 1Thaon
EWMulhouse1 - 2Lyon La Duchere
EWAndrézieux3 - 0Grenoble Foot 38
StrafschopCannesG1 - 1Rodez
16:00Club Franciscain-Cholet
53'Sarrebourg1 - 0Créteil-LusitanosLIVE
57'Venissieux0 - 1Moulins Yzeure FootLIVE
54'Bergerac2 - 0Stade BordelaisLIVE
56'Toulouse Metropole0 - 0Montauban FC TGLIVE
53'Cambrai1 - 3Amiens SCLIVE
57'Gazélec Ajaccio0 - 0Red StarLIVE
17:00Linas-Montlhery-Évreux
53'Dinan Léhon1 - 0Saint-MaloLIVE
53'Ergué-Gaberic0 - 1VannesLIVE
58'Paris FC4 - 0CSC CayenneLIVE
58'Chambly-Oise0 - 0BeauvaisLIVE
17'Stade Poitevin0 - 0OrléansLIVE
Frankrijk - Ligue 1
EWLille1 - 1Nantes
20:00Nice-Metz
Griekenland - Super League
EWAsteras Tripolis6 - 2Atromitos
45'PAS Giannina1 - 1AEK AthensLIVE
45'Apollon Smirnis0 - 0LamiaLIVE
Hongarije - NB I
EWKisvárda5 - 0MTK
EWFehervar3 - 2Gyirmót
18:30Honvéd-Ujpest
Italië - Serie B
EWAlessandria1 - 0Cremonese
EWAscoli1 - 1Monza
EWBenevento4 - 0Reggina
EWFrosinone2 - 2Pordenone
EWCosenza0 - 1SPAL
EWBrescia0 - 1Pisa
45'Perugia1 - 0CittadellaLIVE
Italië - Serie A
EWEmpoli2 - 1Fiorentina
EWSampdoria3 - 1Hellas Verona
60'Juventus0 - 1AtalantaLIVE
19:45Venezia-Internazionale
Kroatië - 1. HNL
EWHrvatski Dragovoljac0 - 1HNK Gorica
EWSlaven Koprivnica1 - 2Rijeka
Kroatië - 2. HNL
EWOrijent 19193 - 2Croatia Zmijavci
EWDugopolje0 - 0Varaždin
EWDubrava Zagreb1 - 0Opatija
EWCibalia5 - 3Solin
EWKustošija1 - 0Bijelo Brdo
EWOsijek II0 - 0Jarun
Moldavië - Divizia Nationala
EWZimbru1 - 1Sfîntul Gheorghe
EWCSF Bălți1 - 2Petrocub
Nederland - Eerste Divisie
EWNAC Breda1 - 0Helmond Sport
Nederland - Tweede Divisie
EWGVVV1 - 0AFC
UitgesteldGVVV-IJsselmeervogels
UitgesteldAFC-ASWH
EWKozakken Boys2 - 2Scheveningen
EWSpakenburg2 - 0Koninklijke HFC
EWHHC2 - 1Noordwijk
EWVolendam II4 - 0TEC
EWSparta Rotterdam II3 - 1Quick Boys
EWKatwijk2 - 0Excelsior Maassluis
EWRijnsburgse Boys4 - 1De Treffers
Noord-Ierland - Championship 1
EWH&W Welders2 - 2Ballyclare Comrades
EWAnnagh United4 - 1Knockbreda
EWDergview0 - 0Queen's University
EWInstitute0 - 3Ards
EWLoughgall3 - 3Ballinamallard United
Noord-Ierland - Premiership
EWColeraine0 - 0Cliftonville
EWBallymena United2 - 0Crusaders
EWCarrick Rangers1 - 2Warrenpoint Town
EWPortadown2 - 2Larne
RuGlenavon0 - 3LinfieldLIVE
Noorwegen - Eliteserien
59'Lillestrøm3 - 0StrømsgodsetLIVE
61'Odd1 - 1ValerengaLIVE
Noorwegen - 1. Division
EWBryne0 - 2Strømmen
EWFredrikstad3 - 1Ranheim
EWGrorud1 - 2HamKam
EWKFUM4 - 1Jerv
EWRaufoss1 - 1Åsane
EWStart2 - 2Sandnes Ulf
EWStjørdals-Blink1 - 0Aalesund
EWUllensaker / Kisa2 - 1Sogndal
Noorwegen - 2. Division
EWArendal2 - 2Hødd
North Macedonia - First League
EWRenova1 - 2Akademija Pandev
North Macedonia - Second League
EWBratstvo Zhitoshe2 - 4Osogovo
EWSasa3 - 0Pobeda
EWSloga Vinica3 - 0Tim Lokomotiva
EWKozuv Gevgelija1 - 1Detonit Junior
EWPehchevo0 - 1Belasica
EWSileks3 - 0Ohrid
EWBesa Dobërdoll1 - 1KF Gostivari
EWKadino0 - 1Teteks
EWVeleshta2 - 2Korab Debar
EWVoska Sport2 - 1Vardar
Oekraïne - Persha Liga
EWNyva Ternopil4 - 2Kremin'
EWPolessya1 - 2Podillya Khmelnytskyi
Oekraïne - Premier League
EWMinai0 - 2Dinamo Kiev
EWChornomorets0 - 1Desna
RuDnipro-11 - 0VorsklaLIVE
Oostenrijk - Bundesliga
EWRheindorf Altach0 - 3WSG Tirol
EWSAK Klagenfurt2 - 1Salzburg
EWAdmira0 - 1Wolfsberger AC
Polen - Ekstraklasa
EWGórnik Łęczna1 - 2Górnik Zabrze
EWSlask Wroclaw2 - 1Stal Mielec
87'Pogon Szczecin5 - 1Lechia GdańskLIVE
19:00Rakow Czestochowa-Zagłębie Lubin
Polen - I Liga
EWChrobry Głogów1 - 0Arka Gdynia
UitgesteldStomil Olsztyn-Jastrzębie
19:30Puszcza Niepołomice-Korona Kielce
Portugal - Primeira Liga
EWFamalicão0 - 3Portimonense
17'Arouca1 - 0BoavistaLIVE
20:30Belenenses-Benfica
Roemenië - Liga III
12:00Gilortul-Armata Aurul Brad
12:00Voinţa Lupac-Viitorul Şimian
12:00Ceahlăul Piatra Neamţ-Şomuz Fălticeni
12:00Bucovina Rădăuţi-Ştiinţa Miroslava
12:00SJ Vaslui-Hușana Huși
12:00CSM Bacău-Dante Botoşani
12:00CSM Satu Mare-Someşul Dej
12:001910 Oradea-Progresul Șomcuta Mare
12:00Lotus Băile Felix-SCM Zalău
12:00Minaur Baia Mare-Sportul Şimleu
12:00Dinamo Bacău-Sporting Lieşti
12:00Metalul Buzău-Aerostar Bacău
12:00Făurei-Viitorul Ianca
12:00Oţelul-Focşani
12:00Înainte Modelu-Popești-Leordeni
12:00Voluntari II-Agricola Borcea
12:00Recolta Gheorghe Doja-Afumaţi
12:00Gloria Albeşti-Olteniţa
12:00Real Bradu-Unirea Bascov
12:00Progresul Spartac-FCSB II
12:00Tunari-Flacăra Moreni
12:00Blejoi-Târgu Secuiesc
12:00Pucioasa-Sepsi II
12:00Olimpic Cetate-Plopeni
12:00Kids Tâmpa Braşov-Municipal Braşov
12:00Petrolul Potcoava-Flacăra Horezu
12:00Filiaşi-Slatina
12:00Crişul Chişineu Criş-Pobeda Stár Bišnov
12:00Gloria Lunca Teuz Cermei-Avântul Periam
CancelledACS Poli Timişoara-Progresul Pecica
12:00Ocna Mureș-Viitorul Cluj
12:00Gloria Bistriţa-Hunedoara
Roemenië - Liga II
EWUnirea Constanța1 - 11599 Şelimbăr
EWPolitehnica Iași0 - 0Unirea Dej
EWMetaloglobus0 - 1Ripensia Timişoara
EWCsikszereda0 - 0Unirea Slobozia
EWViitorul P. Târgu Jiu1 - 0Dacia Unirea Brăila
Roemenië - Liga I
EWSepsi0 - 0Chindia Târgovişte
EWUTA Arad0 - 1Argeș
18:30Rapid-Mioveni
Rusland - Premier League
EWUral1 - 1Sochi
EWAkhmat Grozny2 - 0Rostov
EWKhimki3 - 3Krasnodar
Rusland - FNL
EWTom Tomsk1 - 1Neftekhimik
EWYenisey3 - 1SKA Khabarovsk
EWSpartak Moskva II2 - 1Tekstilshchik
EWAkron0 - 3Orenburg
EWRotor Volgograd1 - 2Fakel
EWTorpedo Moskva1 - 0Volgar Astrakhan
EWKuban Krasnodar0 - 2Olimp-Dolgoprudny
EWAlaniya Vladikavkaz2 - 1Veles
EWKrasnodar II1 - 0Metallurg Lipetsk
EWBaltika0 - 0KAMAZ
Schotland - Premiership
EWDundee3 - 0Motherwell
EWHearts2 - 0St. Mirren
EWRoss County1 - 1Dundee United
EWSt. Johnstone1 - 2Hibernian
Schotland - FA Cup
EWKelty Hearts0 - 0Montrose
EWDumbarton3 - 1Sauchie Juniors
EWCivil Service Strollers0 - 3Peterhead
EWFalkirk1 - 2Raith Rovers
EWStirling Albion4 - 0Tranent Juniors
EWAlloa Athletic5 - 0Bonnyrigg Rose Athletic
EWStenhousemuir0 - 2Airdrieonians
EWQueen's Park0 - 1Kilmarnock
EWGala Fairydean Rovers0 - 1Annan Athletic
EWInverness CT1 - 1Greenock Morton
EWBanks O Dee FC2 - 1East Fife
EWCove Rangers2 - 2Queen of the South
EWArbroath3 - 0Forfar Athletic
15:00Clydebank-Clyde
EWDalbeattie Star1 - 2East Kilbride
EWAyr United2 - 1Albion Rovers
EWLothian Hutchison1 - 2Edinburgh City
EWAuchinleck Talbot1 - 0Hamilton Academical
Servië - Prva Liga
EWRadnički Sr. Mitrovica0 - 3Inđija
EWRad Beograd0 - 1Mačva Šabac
EWLoznica2 - 0Grafičar
EWKabel Novi Sad1 - 1Bačka Palanka
EWBudućnost Dobanovci0 - 2Timok Zaječar
Servië - Super Liga
EWRadnički Kragujevac1 - 2Napredak
EWMetalac GM0 - 3Cukaricki
Slovenië - 2. SNL
EWDekani4 - 0Primorje
EWNafta6 - 0NŠ Drava
EWBeltinci0 - 3Rudar
EWRogaška2 - 1Triglav
EWIlirija4 - 2Fužinar
Slovenië - 1. SNL
EWRadomlje0 - 2Domzale
EWAluminij3 - 2Tabor Sežana
Slowakije - Super Liga
EWLiptovský Mikuláš0 - 1Zemplín Michalovce
EWTrenčín0 - 1DAC 1904
EWPohronie0 - 2Zlaté Moravce
Spanje - Tercera Division
EWUnión Viera1 - 0Gran Tarajal
EWArucas1 - 0Las Palmas III
EWIntergym0 - 2Juventud Torremolinos
EWCartes1 - 1Gimnástica Torrelavega
EWCortes1 - 1Avance Ezcabarte
EWMirandés II2 - 3Real Ávila
EWBarreda0 - 2Torina
14:45La Virgen del Camino-Almazán
EWAtlético Astorga1 - 2Guijuelo
EWColegios Diocesanos1 - 0Bembibre
UitgesteldAtlético Arnoia-Ourense CF
EWAtzeneta0 - 0Roda
EWBeti Kozkor2 - 0Valle Egüés
15:00Huarte-Pamplona
EWUD Santa Marta0 - 2Arandina
15:00Numancia II-Ribert
EWRotlet Molinar3 - 0Sóller
EWAlbacete II0 - 1Conquense
EWGerena0 - 1Rota
EWBenigànim0 - 3Saguntino
15:30Pasaia KE-San Ignacio
EWAurrerá Ondarroa0 - 3Portugalete
EWBeasain0 - 1Basconia
15:30Felanitx-Collerense
15:30Manacor-Serverense
EWLagun Onak1 - 0Urduliz
EWVilafranca1 - 0Granollers
EWTxantrea2 - 1Gares
EWAgoncillo0 - 1La Calzada
EWAmurrio0 - 2Tolosa
16:00Inter Ibiza-Constància
EWHogar Alcarreño0 - 3Almansa
EWTarancón3 - 1Villacañas
16:15Jove Español-Villarreal III
16:30Son Veri-Mallorca II
17:00Deusto-Anaitasuna
17:00Vitoria-Leioa
17:00Unión Sur Yaiza-Santa Úrsula
17:30Castro-Escobedo
18:00Roces-Urraca
18:00Rápido Bouzas-Viveiro
Spanje - Segunda B
EWLinense1 - 2Villarreal II
EWSS Reyes1 - 0Racing Ferrol
EWBadajoz2 - 2SD Logroñés
EWBarcelona II0 - 2San Fernando CD
EWAlcoyano2 - 0Cornellà
17'Racing Santander0 - 1Unionistas de SalamancaLIVE
18'Real Unión0 - 0ZamoraLIVE
18'Sabadell0 - 0FC AndorraLIVE
19'Castellón0 - 0Real Betis IILIVE
Spanje - Segunda División
EWBurgos3 - 0Malaga
RuSporting Gijon1 - 0FuenlabradaLIVE
46'Almeria0 - 0HuescaLIVE
19:30Real Valladolid-FC Cartagena
Spanje - La Liga
EWDeportivo Alavés1 - 2Celta de Vigo
EWValencia1 - 1Rayo Vallecano
RuMallorca0 - 0GetafeLIVE
20:00Villarreal-Barcelona
Tsjechische Republiek - FNL
UitgesteldChrudim-Vlašim
EWDukla Praha0 - 0Třinec
EWTáborsko2 - 3Příbram
12:30Opava-Zbrojovka Brno
12:30Líšeň-Vyškov
Tsjechische Republiek - Czech Liga
EWČeské Budějovice3 - 2Slovacko
EWPardubice1 - 5Sigma Olomouc
EWZlín2 - 2Baník Ostrava
61'Viktoria Plzen3 - 0Bohemians 1905LIVE
Turkije - 2. Lig
10:00Uşak Spor-Eskişehirspor
EWKırşehir Belediyespor1 - 1Ankara Demirspor
EWAkhisarspor2 - 2Şanlıurfaspor
EWIsparta 32 Spor1 - 1Kırklarelispor
EWBucaspor 19282 - 0Zonguldak Kömürspor
EWPendikspor4 - 2Karacabey Belediyespor
EWTarsus İdman Yurdu0 - 1Pazarspor
EWAfjet Afyonspor7 - 0Kahramanmaraşspor
EWErgene Velimeşespor1 - 2Turgutluspor
EWNiğde Anadolu1 - 2Bayburt ÖİS
EWSomaspor2 - 0Vanspor FK
EWHekimoğlu Trabzon1 - 1Çorum FK
EWAnkaraspor1 - 0Bodrumspor
EWAdıyaman3 - 1Sivas Belediyespor
EWİnegölspor1 - 0Sarıyer
EWSakaryaspor3 - 0Etimesgut Belediyespor
Cancelled1922 Konyaspor-Kastamonuspor
Turkije - 1. Lig
EWİstanbulspor1 - 1Denizlispor
EWKocaelispor1 - 2Menemenspor
EWBoluspor3 - 1Eyüpspor
EWSamsunspor1 - 0Adanaspor
Turkije - Süper Lig
EWAntalyaspor3 - 0Alanyaspor
EWRizespor1 - 0Kayserispor
EWBesiktas0 - 4Giresunspor
Wales - Feeder Leagues
EWLlanrhaeadr0 - 3Holyhead Hotspur
Wit-Rusland - 1. Division
EWArsenal0 - 0Volna
EWShakhtyor Petrikov2 - 3Krumkachy
EWLokomotiv Gomel2 - 1Slonim
EWOrsha1 - 2Dnepr Mogilev
EWLida3 - 2Naftan
EWBaranovichi3 - 2Belshina
Zweden - Superettan
EWAFC Eskilstuna1 - 0Landskrona
EWFalkenberg1 - 2Brage
EWGAIS2 - 1GIF Sundsvall
EWHelsingborg2 - 2Västerås SK
EWTrelleborg1 - 3Jönköpings Södra
EWVasalund1 - 2Örgryte
EWVärnamo1 - 2Norrby
EWÖster2 - 1Akropolis
Zwitserland - Super League
60'Grasshopper0 - 0LuganoLIVE
19:30Sion-St. Gallen
Zwitserland - Challenge League
58'Vaduz2 - 1Stade Lausanne-OuchyLIVE
60'Wil0 - 1AarauLIVE

Voetbal live scores en uitslagen voor de wedstrijden van vandaag die in Europa zijn gespeeld. Een volledige lijst met wedstrijden en uitslagen van over de hele wereld is beschikbaar in de sectie voetbaluitslagen op SoccerStats247. Vandaag, 27-11-2021, kunt u wedstrijden volgen uit verschillende voetbaltoernooien, maar ook de laatste voetbaluitslagen en live doelpunten bekijken. Hoewel we ernaar streven deze service in realtime te leveren, kunnen live scores een bepaalde vertraging oplopen afhankelijk van de competitie en de locatie van elke gebruiker die toegang heeft tot onze sectie met live resultaten. De scores van gisteren kunnen ook worden bekeken samen met info over de scoorders en spelerswissels.



België Competities

In België worden het hele jaar door verschillende voetbaltoernooien gespeeld. Bekijk details en tabellen over lokale voetbalkampioenschappen door onderstaande links te volgen:

Pro LeagueBekerSecond Division

Voetbal Updates